Mežinieku apkaimes kopiena

"Dabas zirgi" atrodas vēsturiskajā Mežinieku apkaimē ( apvieno divus mazus ciematus - Plakanciemu un Mellupus un to piegulošās teritorijas) un jau daudzus gadus ir aktīvi dalībnieki itin visos kopienā notiekošajos procesos.

Īpaši apkaimes bērniem ik gadus tiek organizētas Ūsiņas dienas svinības.

Vairāk par Mežinieku kopienu

Biedrība "Ķekavas muzikanti"

Ir tik grūti atrast līdzīgi domājošos - trakos, kuriem pieder pasaule līdz ar idejām un spēju tās realizēt, tāpēc mēs nudien esam svētīti ar to, ka esam daļiņa no tā visa, ko "Ķekavas muzikanti" dara.

LU deju folkloras kopa "Dandari" kopā ar "Ķekavas muzikantiem" vasaras vakaros rīko tradiconālo deju vakarus jeb Mazās Rijas balles, ko no pļavas stūra nereti vēro arī zirgi.

Vairāk par Kekavas muzikantiem


Gitas Ozolas veterinārā privātprakse

Gita ir "Dabas zirgu" lielās ģimenes daktere. Jā, kāds teiks sakot, ka tāda specializācija kā ģimenes ārsts veterinārārstiem nemaz nav, mēs noteikti iebilstam, jo līdzība ir nepārprotama - Gita ir tieši tā ārste, kurai zvanām pirmajai, kura zina katra zirga slimības vēsturi no galvas un kura zina, kad talkā nepieciešams aicināt kādu konkrētu speciālistu vai kad izmeklējumi/ārstēšanās veicami klīnikā. 

Vairāk par Gitas praksi

Evijas Liepiņas veterinārā privātprakse

"Rokas, kas "redz" tikpat labi kā rentgena aparāts", jā, tādas ir veterinārārstei - hiropraktiķei Evija. Viņa uzlabo zirga mugurkaula funkcijas, koriģējot fiksācijas mugurkaulā, kā rezultātā, piemēram, ir zirgi, kam atklātas dažādas slēptas vainas vai tiek palīdzēts sadzīvot ar nozīmīgām hroniskām kaitēm. Redzot, cik labi jūtas zirgi pēc Evijas vizītēm, prieks ir visiem.

Vairāk par Evijas praksi