GHOST segli - Tavs zirgs tos ir pelnījis!

GHOST "dzīvā" karkasa seglu moto ir: “Segli, kuru nav”. Kā gan segli var nebūt un ar ko tie ir atšķirīgi no citiem bezkarkasa segliem? Kad tajos iesēdies pirmo reizi, šie jautājumi ātri vien tiek atbildēti, jo GHOST piedāvā bezkompromisu stabilitāti un drošību jātniekam, vienlaikus ar augsti tehnoloģisku materiālu un inovatīva dizaina palīdzību pielāgojoties katra zirga individuālajai muguras formai un pasargājot to no triecieniem.

Protams, kā jebkuri segli, arī GHOST ir jāpielāgo gan katram zirgam, gan jātniekam. Viens izmērs nekad nederēs visiem, sevišķi ne tad, kad runa ir par jutīgo zirga muguru! Taču GHOST radītāja koncepts, kas balstīts seno nomadu un kavalērijas seglu uzbūvē, ir izveidojis mobilus, pielāgoties spējīgus seglus ar elastīgu bāzi, ikkatra jātnieka vajadzībām atbilstošiem sēdvietu modeļiem un paneļiem, kas nodrošina gan stabilu mugurkaula pasargāšanu no spiediena, gan arī amortizāciju muguras muskuļiem. Pie tam, atšķirībā no daudziem citiem bezkarkasa segliem, GHOST piedāvā sēdvietas “twist” - līdz ar to, tajos nekad nejutīsies kā sēžot uz mucas. Vai drīkst turpināt? Neskatoties uz to, ka zirgi gan mēdz izaugt, gan arī viņu muguras forma mēdz mainīties atkarība no sezonas, GHOST turpinās derēt, jo paneļus var viegli pārvietot, piemērojot tos jaunajam muguras platumam, kā arī polsterējumu var gan modificēt, gan atgriezt iepriekšējā stāvoklī pēc vajadzības tik bieži, cik nepieciešams.
Runāt par GHOST priekšrocībām var ilgi, taču darbi vienmēr pierāda vairāk, kā vārdi - vai zināji, ka šie segli šobrīd progresīvi iekaro popularitāti izturības jāšanas cienītāju vidū? Piemēram, šeit var lasīt par kādas jātnieces pieredzi, sākotnēji ar skepsi, taču pēc tam - ar prieku un sekmēm uzsākot un pabeidzot prestižā Tevis kausa izturības sacensības tieši GHOST seglos - un ar vislabākajiem zirga muguras novērtējumiem veterinārajās pārbaudēs! - https://ghostsaddlesinspain.wordpress.com/ Ja ir iespējams nojāt aptuveni 160 kilometrus īsā laika periodā, saglabājot zirga muguras komfortu un veselību - tas kaut ko nozīmē, vai ne?

Šīs lapas primārais mērķis nav pārdot kādus seglus vai iestāstīt, ka pilnīgi visiem zirgiem pasaulē vislabākā izvēle ir tikai un vienīgi GHOST. Taču, ja tā iedvesmos jātniekus apsvērt alternatīvas un izmēģināt ko jaunu, iespējams, sniedzot pilnīgi cita līmeņa komfortu saviem zirgiem - tas sagādās prieku.

Drīzumā - sīkāk par GHOST uzbūvi, īpašībām un iespējām. Varbūt ir kāds konkrēts jautājums? Droši, raksti, un izrunāsim visu, kas interesē!


0
 .